نتایج جستجو برای عبارت :

آقامون

آقامون حسابی پاقدمش خیره :) 
دیدی امروز چقدر با محبت همه برخورد کردن از اون زن و شوهر که توی نقشه برامون دنبال آدرس گشتن، از سریع راه افتادن کارامون، از همکاری کردن با همدیگه واسه کارای من.
راستی میدونی امروز حضورت چقدر برام قوت قلب بود؟ به قول اون آقاهه آقامونی دیگه :) 
تمام نگاه و فکر من به توئه جانم. غیرتی بودنتو دوست دارم. 

اول: روزهای سوگواری آقامون حسین(ع) هست. کسی که وقتی دید بعد از برادرش به صلح و شروط ایشون توجهی نکرده‌ن، دید که از اسلام یه ظرف خوشگل خیره‌کننده‌ی قرص‌ومحکم مونده که توش رو پر از پِهِن کرده‌ن، تاب نیاورد و قیام کرد! قیام نکرد که ظرف رو بشکونه، پاشد که پِهِنا رو بریزه دور، ظرفو بشوره، پاک کنه و توش دومرتبه گُل بریزه و حق. ولی همه می‌دونیم کار آقامون نیمه‌تموم و هبط‌شده و هدررفته می‌موند اگر...بله! اگر زینب و سجاد(ع) نبودن. زینب رو که می‌شن
هر وقت اسم امام کاظم ع میاد ناخودآگاه یاد این صفت بارز ایشون
میوفتم...(کظم غیض)
هر وقت هر شرایطی عصبانی میشم یا یه نفر 
عصبانیم میکنه یاد امام موسی کاظم ع میوفتم...
میگم مگه امامت نیست؟؟
خب امام ینی چی؟؟ینی الگوی تو...ینی کسی که پیشوای توئه...
پس باید از ایشون الگو بگیری...خشمتو بخوری...عصبانیتتو فرو ببری...
امام موسی کاظم (ع) اینقد مظلوم بودن که بیشتر
 سالای زندگیشونو تو زندان بودن...
اگه الان امام رضا ع دارین...اگه امام رضا ع رو میشناسین....اگه از سفره
دلم خیلی می خواد خونه رو عوض کنیم و بریم یه خونه ای که دیده ام بگیریم....قیمت دوتاش تقریبا برابره....اما افسوس 
یادم نمیاد توی دنیا از چیزای صرفا مادی چیزی رو این همه دلم خواسته باشه....اصلا یادم نمیاد از چیزای صرفا مادی چیزی نصف این همه آرزو در من انگیخته باشه
ولی یه چیز صرفا مادی هست (صرفا مادی یعنی جنبه معنوی یا نداره یا کمه جنبه معنویش) که خیلی دلم می خواد و به دست آوردنش هم اصلا سخت نیست اما آقامون همراهی نمی کنه و اشکمو در میاره
این آرزو را نو
دانلود اهنگ ساسی جنتلمن ۲ دانلود نسخه دو 2 اهنگ جنتلمن ساسی با کیفیت عالی  ساسی جنتلمن , دانلود آهنگ جدید ساسی مانکن به نام جنتلمن , دانلود اهنگ جنتلمن ساسی مانکن Sasy Mankan Gentleman آقامون جنتلمنه جنتلمنه این
 دانلود آهنگ ساسی جنتلمنهم اکنون ♫ دانلود اهنگ واسه همه زنگ زدنات مرسی به نام جنتلمن با صدای ساسی به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه ...
دانلود آهنگ جدید ساسی به نام جنتلمن / Download New Music By Sasy Called Gentleman, دانلود موزیک ساسی جنتلمن با لینک مستقیم
و امشب شب ...
آره!
امشب شب همه گنه کار هاست.
شب همه اونایی که مث من رومون پیش آقامون سیاهه.
امشب خوب باید بریم نوکری کنیم.
باید عرض ادب کنیم خدمت شیش ماهه آقا. باشه که آقا به شیش ماهش دست ما رو بگیره تا در خونه خدا آبرومند بشیم.

امشب چه شبی است ...
تو خیابون بودیم. به آقامون گفتم دلم نمی خواد برم خونه , بیا بریم خونه بابات اینا. باباش اینا رفتن کربلا خونه نیستن , خواهرشوهرم و عمه و مامان بزرگشون هستن خونه( مامان بابای آقامون توی یه اتاق تو خونه ی پدرشوهرم زندگی می کنند که هرکدوم از بچه ها نوبتی میان پیششون که مراقبشون باشند , خواهرشوهرمم برا اینکه عمه شون تنهاست اومده بهشون سر بزنه ) 
الان ساعت ۲۳:۴۳ روز دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ هست , من هم برا اینکه دلم واشه یکم به گل های قالی نگاه می کنم , یکم به ب
تو خیابون بودیم. به آقامون گفتم دلم نمی خواد برم خونه , بیا بریم خونه بابات اینا. باباش اینا رفتن کربلا خونه نیستن , خواهرشوهرم و عمه و مامان بزرگشون هستن خونه( مامان بابای آقامون توی یه اتاق تو خونه ی پدرشوهرم زندگی می کنند که هرکدوم از بچه ها نوبتی میان پیششون که مراقبشون باشند , خواهرشوهرمم برا اینکه عمه شون تنهاست اومده بهشون سر بزنه ) 
الان ساعت ۲۳:۴۳ روز دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ هست , من هم برا اینکه دلم واشه یکم به گل های قالی نگاه می کنم , یکم به ب
دیشب به اصرار مادر جان رفتیم مولودی خانم مداح / مولودی خوان ( چی میگن بهشون ؟ ) یه شعر و در سبک رپ و بر وزن آهنگ زانیار میخوند
بعد هم میکروفون و داد دست یه پسربچه آهنگ آقامون جنتلمنه ساسی مانکن و خوند
بعدشم خودش آهنگ آیریلیق آذری گوگوش و خوند
و من تمام مدت پوکر فیس نگاه میکردم :|
دلم خیلی می خواد خونه رو عوض کنیم و بریم یه خونه ای که دیده ام بگیریم....قیمت دوتاش تقریبا برابره....اما افسوس 
یادم نمیاد توی دنیا از چیزای صرفا مادی چیزی رو این همه دلم خواسته باشه....اصلا یادم نمیاد از چیزای صرفا مادی چیزی نصف این همه آرزو در من انگیخته باشه
ولی یه چیز صرفا مادی هست (صرفا مادی یعنی جنبه معنوی یا نداره یا کمه جنبه معنویش) که خیلی دلم می خواد و به دست آوردنش هم اصلا سخت نیست اما آقامون همراهی نمی کنه و اشکمو در میاره
این آرزو را نو
یعنی ی کاری کرد کارستون
من خواب بودم دخترک ساعت ده و نیم بیدارشد. منم بیدار کرد پاشدم براش پویا زدم و بهش گفتم خوابم میاد توی همون سالن خوابیدم. خوابم برد و دیگه نفهمیدم چی شد
فقط ساعت 12 با صداش از خواب بیدارشدم. با آرامش ایستاده بود کنارم و گفت مامان ی مارمولک داره روت راه میره. و با انگشتش نشون روی کتفم رو نشون داد  نگاه کردم دیدم راست میگه فقط اینکه مارمولکه مرده بود خشک شده بود، ی تکون دادم مارمولکه از تنم افتاد پایین. با سعی در حفظ آرامش بد
برای زندگی شهرستان خیلی بهتر از تهران است. حتی امکاناتی که  اینجا توی تهران برای بچه ها فراهم می کنیم از قبیل کلاس موسیقی، تکواندو شطرنج از آن بهترش شهرستان فراهم است! البته قبلا این طوری نبود. اما حالا که هست!
پیش بینی می شود ایشالا اگر تحریمهای نفتی ادامه داشته باشد اوضاع کاسبی هم توی شهرستانها بهتر از تهران باشد
ما مانده ایم و این حسرت که برویم با پولی که توی این محله کثیف و پر سر و صدا و بی نور یک واحد شصت متری خریده ایم یک خانه حیاط دار و ن
#انیمیشن #شاهزاده_رومکارگردان : هادی محمدیانرده سنی : ۱۰+
سلااااااااام میلاد آقامون امام زمان (عج) مبارک باشه
امشب قصه ای زیبا رو به تماشا خواهیم نشست ☺️قصه ی عاشقی ❤️ و دلدادگی بانویی پاک دامنو مسیحی از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح  که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام ازدواج میکندو ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت استکه در آینده ای نزدیک جهان راپر از عدل و داد خواهد نمود
لینک تماشای آنلاین :
https://b2n.ir/095375
به وقت تعطیلات
https://eitaa.com/tatilat98
*«امشب در دل نوری دارم...»
اولین شبی که مادر «شیخ‌فضل‌الله‌نوری فهمید بارداره!!
 ~~~~~~~~~~
*ﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﻧﺎ ﻧﻨﻦ ﻣﻦ ﺭﺩ ﺷﻢ !
ﺑﺎﺑﺎ ﻃﺎﻫﺮ ﻋﺮﺎﻥ !
~~~~~~~~~~
*نه داداش چک قبول نمیکنم
سردار نقدی
 ~~~~~~~~~~
*بسه دیگه یکم چرت و پرت بگو بخندیم...
همسر اقای اندرزگو
  ~~~~~~~~~~
*نهههه،من این رنگیشو نمیخواستم
مادر خواجه نصیرالدین طوسی بعد از زایمان
             ~~~~~~~~~~
*کاش چوبی بودی....
همسر حمید استیلیییی
   ~~~~~~~~~~
*قربون آقامون برم که هرچى چای میریزه تفاله نداره
همس
#انیمیشن #شاهزاده_رومکارگردان : هادی محمدیانرده سنی : ۱۰+
سلااااااااام میلاد آقامون امام زمان (عج) مبارک باشه
امشب قصه ای زیبا رو به تماشا خواهیم نشست ☺️قصه ی عاشقی ❤️ و دلدادگی بانویی پاک دامنو مسیحی از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح  که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام ازدواج میکندو ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت استکه در آینده ای نزدیک جهان راپر از عدل و داد خواهد نمود
لینک تماشای آنلاین :
https://b2n.ir/095375
به وقت تعطیلات
https://eitaa.com/tatilat98
1.سال ۸۷ بود که دیپلم گرفتم (حالا نشینین حساب کنین که من چند سالمه ها) و تو خونمون رسم بود که هرکی دیپلم گرفت براش گوشی بخرن! همون سال واسه تولدم این گوشی رو خریدن:
تقریبا چهار سالو خورده ای، بیشتر از اینکه ازش استفاده کنم ازش مراقبت کردم که مبادا خراب شه، آخه هم اولین گوشیم بود هم کادوی تولدم! اما خب بالاخره خراب شد و هرجا بردیمش برا تعمیر گفتن درست بشو نیست و بندازین دور! منم گفتم حتی اگه هیچوقت هم روشن نشه همینجوری خودشو یادگاری نگه میدارم... ت
مناسبت های خوب می آیند و می‌روند و تو همچنان نیامدی. استاد می‌گوید: تقدیر ازدواج از آنهایی است که به هیچ وجه عوض نمی‌شود؛ مگر تحت شرایط خیلی خاص. یعنی قبلا یک بار در آسمان عقد کرده ایم؛ منتها یادمان نمی آید. 
بی ربط نیست اگر بگویم: 
آقایی دارم خوجگله        فرار کرده ز دستم! 
دوریش برایم مشکله       کاشکی اونو می‌بستم! 
البته استعداد شعر ندارم. از سرودهای عمو پورنگ کش رفتم. اولش را فقط تغییر داده ام!
میدانی، توی مخاطبین گوشی ام یک مخاطب خاص
هفته پیش یکی ازم پرسید ای دُرسه که شیرازیا تنبلن؟ والو چی بگم؟! فقط یه اشاره کوچیک دارم به آقامون حافظ که سر یه قضیه ای حسابی شاکی هستن و میخوان از شیراز بزنن بیرون:
سخندانیّ و خوشخوانی نمی‌ورزند در شیراز / بیا حافظ که تا خود را به ملکی دیگر اندازیم

خُب؟ چی شد؟ چرا استاد در شیراز باقی موندن؟ ظاهرا از خود حضرت حافظ هم پرسیدن که چرو نمیرید پس! و ایشون میفرمایند:
نمی‌دهند اجازت مرا به سیر سفر / نسیم باد مصلا و آب رکن آباد
علت آب و هوان! اختیارش دست
1. دارم سعی میکنم فریاد های شادی داداشم مبنی بر اینکه فردا بخاطر الودگی تعطیلن نشنوم و تظاهر کنم چقد برام مهم نیست و خوششششحااااااللمممممم که قراره فردا تا بوق سگ درس بخونم :'| زیبا نیست؟
2. آقا اگه موهاتون فره تو تاریکی راه نرید. چون ممکنه یه بدبختی بیخبر وارد شه و یه کُپه پشم ببینه تو تاریکی پشماش بریزه :| باشه؟ قول بدین به عمو :||
3. بازم امروز در مدرسه جیغ "یا بذارید برم خونمون یا میرم با آقامون برمیگردم" سر دادندی و چایی خوردندی و دهان ری ری را ص

صبحی تلفن خونه زنگ خورد و منم که عمرا تلفن جواب بدم. تلفنو جواب دادم و یکی گفت: خانیم مهرنیا آدرست کجاس برات قهوه آوردم.من: ااااااا
یه ده دقیقه وسط کوچه ایستادم تا آقاهه اومد و دیدم تو دست و بالش هیچی نیست یکهو بلند شد و یه نایلون داد دستم و گفت بابک فرستاده .بعلی و اینگونه بود که ما اول صبحی سورپرایز شدیم با یه بسته ماسالا البت نبات تو دلمون حل شد از داشتن آقامون که از یه کشور دیگه فکر حال خوب کنی ماست.بابی تو محشرییییییییییییییییییی 

یه فیلم از دیوید بکهام هست
داره نون می کشه ته بشقابش

فرستادمش واسه دوستام
تا کم به من گیر بدن که ته بشقابو در آوردی
بهم میگن جلو پسرا غذا نخور آبرومونو می بری :/

یکی از چیزایی که به شدت ازش متنفرم اینه که غذا حروم کنم
تا حد ترکیدن سعی میکنم چیزی ته بشقابم نمونه
حتی یه دونه برنج
بعد بابت همینم تو سلف همیشه سوژه بقیه م
ولی به شخمم وار همچنان به در اوردن ته بشقابم ادامه میدم
از وقتی که چند سال پیش یه همچین چیزی خوندم تصمیم گرفتم تا جایی که میتون

اگر اشتباه نکنم ، تابستون ۷۵ یا ۷۶ بود که عزم سفر به مشهد کردیم.
خواهرزاده کوچکم که چند ماهی شایدم چند روز بود که بدنیا اومده بود بیمار بود و شب و روز آسایش رو از همه مون بخصوص خواهرم و دومادمون گرفته بود.
هر روز بی قرارتر از روز قبل گریه و بی تابی میکرد
برده بودنش دکتر و دکتر به خواهرم اینا گفته بود که باید آماده اش کنید برای جراحی و اتاق عمل ، مشکلش تا جاییکه یادم میاد نافش بود که گویا نیاز به جراحی داشت 
وقت عمل مشخص شد و گفتند شنبه روزی بای
به نام آفریننده عشق پاک❣️
همراهان عزیزم سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. 
شهادت جانسوز حضرت زهرا سلام الله علیها رو خدمت شما دوستای نازنینم تسلیت میگم و ازتون میخوام هرکس این پست رو خوند 5 تا اَمَّن یُجیب برای سلامتی آقامون بخونه.
امروز که از خواب بیدار شدم حس کردم حالم خوب نیست. اما با این حال از جا بلند شدم. رفتم طبقه بالا به بابام سلام دادم و یه چیزی خوردم و برنامه روز رو نوشتم و زدم به بالای کمدم تو اتاق که رد شدم ببینم چیکار باید کنم. نوشتم
یوم علی آل رسول عظیم؛
باتوجه به اینکه روز اول سال99 مصادف با شهادت آقامون موسی بن جعفر هست، پیامهای تبریک رو به تعویق بندازید و به همه سفارش کنید روز حزن اهل بیت هست اگر میشه در منزل روضه برقرارکنیمحتی 2/3نفری؛ قطعااا با یک گوشهء چشم اهلبیت علیهم السلام بلا دفع خواهد شد.. انشاالله
باعث نشیم باز هم با فراموش شدن اهلبیت ونگه نداشتن حرمت روز حزنشون بلا بر جامعه مسلمین طولانی بشه..
پارسال اول عید شهادت خانم حضرت زینب سلام الله علیها بود مردم حرمت ن
امروز ، نبمه ی شعبانه ، روز میلاد آقامون ، در حالی که همسرم و پسرم با دوستاش رفتن پارک و من تو خونه تنهام و مشغول روزمرگی های همیشگی ، یکی زنگ در خونه رو زد . درو باز کردم و با یه دختر بچه ی حدود سه ساله مواجه شدم که از اون مقنعه های بچگونه هم سرش بود . رنگشم صورتی بود . اون پشت گوشه ی یه چادرِ مشکی هم دیده می شد . به نظر میومد با مامانش اومده و با همسرم کار دارن . خودمو پشت در غایم کردم و گفتم "بله بفرمایین" . یه هو این دختر خانوم کوچولو دستشو آورد جلو
دلم گرفته که چرا این قدر بد بختم نه شغل خوبی دارم که امید داشته باشم در آینده پولدار میشم نه هوش و استعدادی دارم که به اون هم امید داشته باشه نه هیچی چیز دیگه ای...
نمی دونم چرا دارم زندگی میکنم چرا به چه امیدی این زندگی بیهوده هنوز ادامه داره
هر روز این سوال میاد تو ذهنم که تو چه فایده ای داری و به این فکر میکنم که خدا ازم بپرسه که الکی زندگی کردی و هیچ فایده ای برای هیچ چیز و هیچ کس نداشتی و الکی از نعمت های من (آب و غذا و هوا و...)استفاده کردی و بگ
امام صادقم توییتویی تمام آرزوتو گفته ای کلام حقبه ما لطیف و مو به موتو گفته ای که می شودپرید و چون پرنده شدتو گفته ای که می شودپر از امید و خنده شدتو داده ای به قلب ماامید و مهر بی کرانامام مهربان مندرون قلب من بماننشسته مهر پاک توبه قلب ما،به جان مامحبت تو لحظه اینشد از این دلم جدا
شاعر: شکوه قاسم نیا

پس از امام پنجممتویی امام شیعیانتویی امام بعد اوتویی امام مهربانپس از امام پنجممچراغ رهبری توییستاره هدایتیشکوه حیدری توییپس از اما
به نام خداوند بخشنده ی مهربان
«الامام الانیس الرفیق، و الوالد الشفیق، و الاخ الشقیق، و الام البرة بالولد الصغیر، و مفزع العباد فی الداهیة النآد...»
امام همدم و رفیق، پدر مهربان، برادر برابر، مادر دلسوز به کودک، و پناه بندگان خدا در گرفتارى سخت است...»
«... الامام أمین الله فی خلقه، و حجته على عباده و خلیفته فی بلاده، و الداعی إلى الله، و الذاب عن حرم الله.»
... امام امین خداست در میان خلقش و حجت او بر بندگانش و خلیفه او در بلادش و دعوت‏کننده به س
به نام خداوند بخشنده ی مهربان
«الامام الانیس الرفیق، و الوالد الشفیق، و الاخ الشقیق، و الام البرة بالولد الصغیر، و مفزع العباد فی الداهیة النآد...»
امام همدم و رفیق، پدر مهربان، برادر برابر، مادر دلسوز به کودک، و پناه بندگان خدا در گرفتارى سخت است...»
«... الامام أمین الله فی خلقه، و حجته على عباده و خلیفته فی بلاده، و الداعی إلى الله، و الذاب عن حرم الله.»
... امام امین خداست در میان خلقش و حجت او بر بندگانش و خلیفه او در بلادش و دعوت‏کننده به س
هوالمحبوب

چهار سال است که توی این مدرسه هستم و طبعا با همکارانم صمیمی شده‌ام. اینکه چهار تا دختر مجرد جوان که هر کدام یک سال با آن یکی اختلاف سنی دارد، معلم یک پایۀ تحصیلی باشند با دانش‌آموزانی مشترک، با دردهایی مشترک، بهانۀ خوبی برای ایجاد صمیمیت و شکل گرفتن دوستی می‌شود. 
القصه، اواخر سال نود و شش بود که این اکیپ چهار نفره اولین گردش خودشان را شروع کردند، با تله‌کابین رفتیم عینالی، ترسیدیم، لرزیدیم، خندیدم و چند ساعت فارغ از هیاهوی دن
میترسیدم ازاینکه نشه ، ازاینکه کارها جور نشه ، ازاینکه مامان اجازه نده .تو دلم دعا کردم. دعا کردم و دعا کردم. خیلی دعا کردم. یادم افتاد میگفت تو سختی ها توسل میکنم به حضرت زهرا(س) که توسل کن که نذر کن. یاد ط دسته دار افتادم که گفت شب قبل از یه خانمی مشکل گشا گرفته. یاد مسجد صاحب الزمان( عج) شهر افتادم. همه رو به هم وصل کردم. نذر کردم . توسل کردم به بی بی فاطمه ی زهرا(س) که کارام رو جفت و جور کنه که کمکم کنه و تو راه سختم یاور باشه . که یه روزی که در توانم
امروز روز موعود بود، روز عروسی همکارمون!
فقط توی اینجور مواقع آرزو میکنم که کاش یه همسری داشته باشم... نه برا اینکه مثلا من خودمو بذارم جای عروس و بگم کاش منم عروس میشدم و اینجوری برام عروسی میگرفتن و از این صوبتا... اصلا و ابدا... فقط بخاطر این آرزو میکنم که همسری باشه منو ببره تالار و برگردونه... چون یکم غیرتی ام (نسبت به خودم) نمیخوام کسی منو با اون سر و وضع ببینه بجز آقامون... فقط همین :)
دیگه چون ما سینگل بودیم، داداش همکارم مهسا زحمت کشید و ما رو
امروز صبح زود میثم و سارا اومدن خونه مون. مصطفی و میثم رفتن نماز جمعه و من و خواهر کوچولوم دلمونو سپردیم به شوهرامون و خودمون موندیم خونه و از تلویزیون خودمونو گذاشتیم تو دل جمعیت... وسط خطبه های عربی ، آبجی کوچیکه گفت یه چیزی بگم شیدا؟ گفتم چی؟ گفت بنظرت آقا اشتباه نمیکنن؟ گفتم الانو میگی یا منظورت اینه که کلا اشتباه نمیکنن؟ گفت الان... کلا... نمیدونم...
گفتم شک کردی به آقا؟ 
گفت نه... مطمئنم مثل دفعات قبل ، گذر زمان درست بودن مواضع رهبری رو اثبات

امام رضا علیه السلام فرموده اند :
یُقَبِّلُ الرَّجُلُ یَدَ الرَّجُلِ، فَإِنَّ قُبْلَةَ یَدِهِ کَالصَّلاةِ لَهُ ».
کسى دست کسى را نمی بوسد، 
زیرا بوسیدن دست او مانند نماز خواندن براى اوست.

+
دوستان خوبم ، عیدمون مبارک !
میلاد آقامون امام رضا (ع) ضامن آهو ، غریب الغربا بر همگی مون خیلی خیلی مبارک

به مناسبت این عید بمدت سه روز به عشق آقا امام رضا (ع) به همگی عیدی میدم !
عیدی اول فال حافظ ( نیت از شما فال از ما بمدت سه شبانه روز )
عیدی دوم : دعا در ح
سلام امروز ۲۰ فروردین ماه ۹۹، مصادف با نیمه شعبانه.
نیمه شعبانی که به بهانه کرونا متفاوت از هر سال داره طی میشه. نیمه شعبانی که بعد از ۴۰ سال همچنان شهر رو غرق سرور می‌کرد و تقریبا هیچکس نبود که متوجه این روز و مناسبت مقدسش نشه. مقدمات ممنوع! آن چیزی که باعث شد من امروز دست به قلم شوم، ابتکارات و خلق حماسه هایی بود که شاید هیچگاه بوجود نمی آمد یا اگر می آمد به منصه ظهور نمی‌رسید و محلی برای عرضه نبود.
.
در عین حال که هیچگاه نتوانستند مردم را از ب
امروز دوباره رفته بودم دندون‌پزشکی. اولش اومد بگه بی‌حس نمی‌کنم، منم که از ترمیم هفته‌ی قبل تجربه‌شو داشتم گفتم نه. اونم نامردی نکرد سه تا آمپول بی‌حسی زد :دی (سه تا دندون بغل همو می‌خواست پر کنه.)
ترمیم از عصب‌کشی بدتره آقا :/ دندون پایین هم از دندون بالا سخت‌تره برعکس چیزی که فکر می‌کردم. همه‌ش زبونم مزاحم دکتر بود :|

اون دفعه که عصب‌کشی کرد گفتم عصبو نشونم داد؟ نگفتم! وسط کار یه چیز زردی گرفت تو هوا نشونم داد گفت می‌دونی این چیه؟ با
بسم الله النور

سال جدیدمون مبارک
امسال خونه نشین شدیم تو قرنطینه ایم 
خبری از رفت و آمد و دغدغه ی لباس نو و آجیل نیست
با داشته هامون با کتاب و با خانواده مون سال رو شروع می کنیم
یه شروع کاملا متفاوت
و ان شالله صلاح خداوند یکتا باشه ؛ سال مون با ظهور آقامون حضرت مهدی علیه السلام تموم بشه. 
آمین یا رب العالمین

به نام نامی‌الله
اعمال روز بیست‌وهشتم صفر
   1. صدقه دادن
   2. روزه گرفتن
   3. خواندن ده مرتبه دعای:

« وَ یَا شَدِیدَ الْمِحَالِ یَا عَزِیزُ یَا عَزِیزُ یَا عَزِیزُ ذَلَّتْ بِعَظَمَتِکَ

جَمِیعُ خَلْقِکَ فَاکْفِنِی شَرَّ خَلْقِکَ یَا مُحْسِنُ یَا مُجْمِلُ یَا
مُنْعِمُ یَا مُفْضِلُ یَا لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ
الظَّالِمِینَ فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّیْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذلِکَ نُنْجِی
الْمُؤْمِ
  توی مدرسه بودیم

یکی از بچه های انسانی گف : نسیم بخند 

من : واس چی ؟؟ (با چهره ی مثلا جدی) من جز واس آقامون واس کس دیگه ای نمیخندم

اون : حرف الکی نزن بخند ببینم

من :با اجازه شوهر نداشتمون  
    (یه خنده ژوکندی تحویلش دادم )

اون : واااااااااااااااااااااااااااااااااااای نسیم !! زن داداش من میشی ؟

من : هاااااااااااااا؟؟!!! چی گفتی عایا ؟؟

اون : آخه داداشم گفته  واس
" آقا جّان ! تو رو به فاطمه ی زهرا قسمت می دیم ، آقا جّان ! ظهور آقامون امام زمان برسان
آقاجّان ! تو رو به فاطمه ی زهرا قسمت می دیم آقا جّان ! همه ی مریضای اسلامو شفا بده 
آقا جّان ... " .
این ها دعاهاییه که معمولا هر روز صبح وقتی میرم حرم یک نفر دمِ بست نوّاب فریاد می زنه ! هر کس رد مشه پوس خندی می زنه و رد میشه . انگار که همه فکر می کنن که یارو دیوونه است . شاید من هم اولش همین فکر رو می کردم . اما فک نمی کردم یک روز با نواش بغض کنم و اشک بریزم . 
+ هر که را مج
دانلود مداحی برای ایستگاه صلواتی 98
گلچین بهترین نوحه های مخصوص ایستگاه های صلواتی محرم سال 1398
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت روزانه پست ]
پخش ویژه ایام محرم

سوپرایز ویژه پایگاه شهر موزیک برای شما عزیزان
منتخب بهترین نوحه های مخصوص ایستگاه های صلواتی
جمع آوری شده از بهترین نوحه ها از برترین مداح های کشور
پخش از شهر موزیک با بهترین کیفیت با افتخار پخش بهترین مداحی ایستگاه صلواتی
+++
مداحی شماره یک :

دانلود مداحی دل بی تاب اومده چشمه پر از آب
☑نام : سید علی☑نام خانوادگی   : حسینی خامنه ای☑نام پدر : سید جواد☑تاریخ تولد به فرموده خودشان :٢٩ / ٠١/ ١٣١٨☑تاریخ تولد در شناسنامه :٢٤ / ٠٤ / ١٣١٨☑محل تولد : خراسانبعضیا بهش میگن " آیت الله "بعضیا میگن " آقای خامنه ای "بعضیا هم مثل برادر های لبنان و سوریه و عراق میگن:" سیدنا القائد " ، اما ما بهش میگیم✅" آقا " ما بهش میگیم "آقا"..."آقا" رو از هر طرف که بخونی آقاست!✅فدایی زیاد داره.پابرهنه ها بیشتر دوستش دارن۳۰ساله داره ایرانو،با تمام شرایط عجیب غر
کم کم داره ماه محرم میاد... برای همدیگه دعا کنیم امسال هم رزق و روزی مخصوصش نصیبمون بشه مثل اشک..... هم دعا کنیم آخرین محرم بدون وصال آقامون باشه. اصلا آقا ظهور کنند که دیگه فقط سینه زنی و روضه نمیریم، قشنگ به کُنهِ قیام مولا پی میبریم...
دیروز دوستم میگفت میدونی چرا ما قبل از عاشورا عزاداری میکنیم؟
یه چیزایی از سنت امام رضا(ع) و پدر بزرگوارشون و بعضی روایات با مضامین غیبی رو خونده بودم ولی خب نصفه نیمه میدونستم! میتونید اینو بخونید (+)
اما دوستم
 بسم الله الرحمن الرحیم
غربت ولی نعمت
حواسا جمع جمع باشه میخام یه سوال خیلی مهم از خودم و شما بپرسم هرکی جواب را بلده ترا خدا جواب بده!
1-آیا تا حالا شده واقعی واقعی فرج آقامون را از خدا بخواهیم؟(ترا خدا اشتباه نشه حرف از خودم نیست اینو یه رو حانی تو مشهد میگفت و میگفت بعضی از ماها دعای فرج را خیلی قشنگ و با سوز و گداز می خونیم ولی در دلمون مثلا میگیم اقا امروز نه بذار این کار ما درست بشه فردا!!!!)
2- ایا تا حالا شده یه موقع از روز سر سجاده نماز با ام
با مادر و خواهرم حماسه بچه مدرسه ای ها برای آهنگ جنتلمن را نگاه میکردیم. چنان بلند و هماهنگ می‌خواندند که سرود ملی در مقابلش کم می آورد. من حرص میخوردم و الهام و مامان می‌خندیدند که چقدر خوب است ما ایرانی ها اینقدر با نشاطیم! به چیزی که آنها می‌گفتند نشاط، من می‌گویم فریب. اینکه رسما و علنا روح و ذهن پاک دختربچه ای که قرار است نسل و تمدن آینده این مملکت را تربیت کند، آلوده به مفاهیمی مبتذل و بی سر و ته کرده و افتخارا و بدون هیچ مانعی رسانه ای

دومین شب محرم 

از اونجایی که تو‌ زنونه کسی نبود که پذیرایی کنه ، بعد زیارت عاشورا بلند شدم از حاج “...” یه سینی چایی گرفتم و بردم تو زنونه ... 
از بچگی همیشه یکی از ارزوهام این بود
که برا آقامون حسین چایی پخش کنم 
باورم نمیشد که دارم اینکارو میکنم ، باورم نمیشد دارم‌ نوکری ارباب و میکنم
اما اخر سر خدا امتحانم کرد ...
اولش اشتباه کردم اما اخرش انگار خودِ امام حسین دستم‌ و کشید ... 
که بیشتر نرم تو گناه ، که بیشتر اشتباه نکنم .
انگار برا همون چند

دومین شب محرم 

از اونجایی که تو‌ زنونه کسی نبود که پذیرایی کنه ، بعد زیارت عاشورا بلند شدم از حاج “...” یه سینی چایی گرفتم و بردم تو زنونه ... 
از بچگی همیشه یکی از ارزوهام این بود
که برا آقامون حسین چایی پخش کنم 
باورم نمیشد که دارم اینکارو میکنم ، باورم نمیشد دارم‌ نوکری ارباب و میکنم
اما اخر سر خدا امتحانم کرد ...
اولش اشتباه کردم اما اخرش انگار خودِ امام حسین دستم‌ و کشید ... 
که بیشتر نرم تو گناه ، که بیشتر اشتباه نکنم .
انگار برا همون چند
یکی از تصمیماتی که من و جناب همسر مدتهاست به توفیق خدا داریم بهش عمل میکنیم ، تحریک جامعه اطرافمون نسبت به مناسبتهای مذهبیه. مثلا آقامون تو هر شهادت و وفاتی اصرار داره مشکی بپوشه. و هر بار که میپوشه ، میگه بالاخره یکی دو نفر از بین همکاراش و کارمندا و دانشجوها تحریک میشن و میپرسن چرا مشکی پوشیدین. ایشونم توضیح میده که مثلا به دلیل وفات حضرت معصومه (س). البته من نمیتونم توی بیمارستان فرم نپوشم و از طرفی هم معمولا لباسای عادی و روزانه خودم هم تی
به نام او

ما امام زمان (عج) رو چقدر میخوایم؟
اونقدری هست تمنای ما که اگه عزیزمون مریض شه گم شه دلواپسش میشیم؟
کارد به استخوانمون رسیده؟
انقدر کمبودشون رو حس کردیم توی زندگی که مثل وقتی باشه که گمشده داریم یا داریم عزیزی رو از دست میدیم،
و اضطرارمونو به همه نشون میدیم که عزیزم، بچه ام، پدرم داره میمیره تورو خدا تو رو کی دعا کن براش..؟
آیا به این درک رسیدیم که اگر آقامون باشه از یتیمی حقیقی که داریم در بیایم تمام مشکلاتمون حل میشه؟
وقتی ما به ن
در هر حرفه و شغلی که هستید نه اجازه دهید که به بدبینی های بی حاصل آلوده شوید و نه بگذارید که بعضی لحظات تاسف بار که برای هر ملتی پیش می آید شما را به یاس و نا امیدی بکشاند.
در آرامش حاکم بر آزمایشگاه ها و کتابخانه هایتان زندگی کنید.
نخست از خود بپرسید: “من برای یادگیری خود چه کرده ام؟”
سپس همچنان که پیش تر می روید بپرسید: “من برای کشورم چه کرده ام؟”
و این پرسش را آنقدر ادامه دهید تا به این احساس شادی بخش و هیجان انگیز برسید که: “شاید سهم کوچکی د
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سوره مبارکه عصر قسمت سوم: إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ 
إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ یعنی به جز کسانی که ایمان آوردند و عمل صالح انجام داده اند. خب! این آیه ادامه آیه قبل است که می فرماید: إِنَّ الْإِنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ یعنی قطعا تمام انسان ها ضرر می بینند. در این آیه خداوند راه نجاتی برای تمام انسان ها قرار داده است که چهار رکن (ا
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اول حرفم را با یکی از اشعار حافظ که خیلی به آن علاقه دارم شروع می کنم…

درد عشقی کشیده ام که نپرس        زهر هجری چشیده ام که مپرس
گشته ام در جهان و آخر کار           دلبری برگزیده ام که نپرس
سوی من لب چه می گزی که مگو     لب لعلی گزیده ام که مپرس
گفتند که هر مسلمانی باید یک وصیت نامه داشته باشد منم این وقت شب نمی دونم چی شد که یک دفعه این زد به سرم که برم وصیت نامه بنویسم.
شاید به نظر شما حرفهایم و مخصوصا این خط خرچنگ ق
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سوره مبارکه عصر قسمت چهارم: تَوَاصَوا بالحَقِّ
تَوَاصَوا بالحَقِّ یعنی توصیه کردن به حق. ما در تمام روز های زندگی مان گناه های مختلفی می بینیم، یا حتی کار های بیهوده ای که خودمان انجام می دهیم، ما باید در این موارد توصیه به حق را انجام دهیم.
خداوند در رکن قبلی آیه سوم سوره عصر، امنوا و عملوا صالحات را برای دوری از خسر مطرح می کرد، اما اینجا رکن دیگری را به عنوان تواصوا بالحق مطرح
صبحی پاشدم نقشه رو فرستادم و بعد صبحونه خوردن چون دیشب تا 3 بیدار بودم و کم خوابیده بودم گرفتم توی تختم دراز کشیدم... دوسی زنگ زد موبایلم کمی صحبت کردیم راجع به وضعیت اینروزا و اینکه کار رو چکار کنیم و رفت و آمدهامونو؟!
بعدتر باز چشمم گرم شده بود که زنگ آیفون رو زدن... مامان اینا خونه نبودن و هیچکی هم قرار نبود بیاد.... میخواستم بی اعتنا باشم و حتی برای باز کردن در نرم... پاشدم ولی رفتم پشت آیفون...یه اقایی بود.... باز گفتم: فک کنم با همسایه کار داره ما
چه زیباست امیدوار بودنو با امید زندگی کردننه امید ب خود که غرور استنه امید ب دیگران که حماقت استامید ب خدا ؛ منبع تموم آرامشهاست....دستم ب آرزوهام نرسید!چون اونا خیلی دور بودن....اما درخت سبز صبورم میگه....امیدی هست....دعایی هست....خدایی هست....درسته زندگیم مسیرشو ب سمت دشوار بودن عوض کرد ولی این برای من ناامیدی ب همراه نداره! چون منم ب راهم ایمان دارم و ب سمت قوی تر شدن تغییر مسیر میدم و هیچوقت برای رسیدن ب اون چه که از ته دلم میخوام تسلیم نمیشم.قبلا
شیرین یه
پسرِ هپل هپو به تور زدم می خوام حسابی تیغش بزنم پایه ای؟
-         
مهتاب من کشیدم بیرون دیگه نیستم نمیبینی چادری شدم
-         
اوه اوه منو بگیر! نکبت واسه ما آدم شده؟ ولی حالا
جدا قضیه ی چادر چیه؟ من فک کردم یه ترفند جدیده واسه ی تیغ زدن
-         
نه بابا اینطوری نیست ، قضیش مفصله بی خیال
-         
بی خیال سالاد نمیشه ، تا نگی ولت نمی کنم.
-         
قضیه اینه که من شوهر میخوام
-         
چی؟
-         
همون که شنیدی
کات
نویسنده قل
امروز صبح از شوق کلاسم از خواب پاشدم. کلاسی که پر از انرژیه و حال بدتو خوب میکنه ... استاد شروع کرد به خوندن دعای سلامتی آقامون امام زمان (عج) و صلوات فرستادن.
یهو گوشی موبایلش زنگ خورد و تا مشغول صحبت بود. یهو دیدم چند تا از دوستام دارن با صدای بلند وسط کلاس از همدیگه سوال میکنن و داد میزنن به معنای واقعی... همه بچه ها تعجب کرده بودن و خود منم مات شده بودم بهشون...
یهو دیدم پا شدن اومدن وسط کلاس و با هم بحث میکنند!!! استاد هم فقط نگاه میکرد ... و یکم که
چالش زیارت (5)
به طعم بغض 1 و 2 رو یادتونه؟ 
 امسال هم سفر علمی - زیارتی مشهد اهالی یکی از روستاهای شیعه نشین جنوب کشور 
 به لطف و عنایت صاحب کریمانه 
 قطعی شد. 
سفره ی آقامون امام حسن علیه السلام پهن شده :) فکر کنین! 

فقط برای اونایی که میخوان نخودی توی آش سفره کریم اهل بیت علیه السلام انداخته باشند. 

***** این یک مشارکت کاملا اختیاری و داوطلبانه است. *****

برای کسانیکه فرصت جهادی رفتن ندارند اما همیشه دل شون با خاطرات اردوهای جهادیه!

نکته مهم: ا
دوازده تا میخ رو دیواره و چند تا تخته پاره رو زمین. در اثر یک سهل‌انگاری فرو ریخت :)
به‌جای همه‌ی چیزهایی که نمیگم، باید یه چیزایی بگم که فک نکنم لال شدم :) مثلا اینکه هفته‌ی پیش صد و هفتاد و پنج قطعه! کیک درست کردم بردم حسینیه، تو مراسم احیا پخش کردم. نه بین صد و هفتاد و پنج نفر، بلکه بین احتمالا کمتر از پنجاه نفر :) اصلا احیام حیف شد، چون داشتم فکر می‌کردم که اون خانمه خیلی از مزه‌ی کیک هویجم تعریف کرد و اون بچه‌ها تند تند کیک‌های کاکائویی رو
گلچین مجموعه ای زیبا از مداحی ها و نوحه های جدید سال 98 برای ماشین و ایستگاه صلواتی
دانلود با لینک مستقیم بهترین مداحی محرم سال 98 سیستم ماشین
همه مداحی ها با پخش آنلاین و کیفیت بالا

نوحه بیس دار با کیفیت بالا ویژه محرم 98

مداحی ماشین 97

مداحی شور حاج محمود کریمی: کی میدونه شاید امسال برا ارباب بمیرم

مداحی برای ماشین: دانلود کنید – 01

نوحه سرتاپای من مست ماه رخ حسینه - حاج محمود کریمی

مداحی برای ماشین: دانلود کنید – 02

مداحی برای م
یک:
کشته ای خواب مرا از خود ...ولی ...
بیداری ! هنوز تو را ...درخواب می بینم!
دو:
گرفته ای از من امتیاز چشم هایم را ...
باید مال تو باشد ...بیست و چهار ساعتهام!
سه:
خرداد عشق تورا مفت فروختیم ...
حالا تابستان بی عشقی ...باید عرق بریزیم ...
شاید!
پاییز ...
خدا باران رحمتش را ریخت!...
چهار:
نکته اینجاست که من عاشق دستان توام ...
ولی حتی یکبار نصیبم نشده ..." دست توام "!!!
پنج:
کلاسم را فروختند به لیلی که ازدواج کند ...
رفته ام بیابان و با هیچ ... عاشق لیلایم هنوز!
شش:
مزار شش

درمور ایام فاطمیه
===========
طایر طبعیم اوچور بام خانم فاطمه ده
گورنه عزت یارانوب نام خانم فاطمه ده
حتی وافجر اولا میلاداوا یا بایرام اولا
شیعه جشن ایلمز ایام خانم فاطمه ده

چونکه ایام خانم شیعییه غم گونلریدی
کیم عزا دوتسا اگر  فاطمییه حیدریدی
قطره ای گوزیاشی جاری ایلسه گر یوزونه
او گوزون یاشینه بولسون که علی مشتریدی

خوش اولارین حالینا  فاطمییه ساخلار عزا
آغلییار ایلییر مهدی بالاسین دیلده دعا
لطف ائدرحضرت زهرایه گوره خالق اوزی
 هر چتین
سلام دختر گلم چطوری بابا ؟ تو این یک هفته ده روز انقدر اتفاق عجیب افتاده بابا جون که نمیشه نوشتش و باید برات بگم. اما برای ثبت در تاریخ یه کمیشو اینجا برات مینویسم.اول قاسم سلیمانی:قطعا بابا تا زمانی که بزرگتر شی انفدر جستجو برات راحت تر میشه که خودت میتونی بهتر ایشونو بشناسی اما برای من ایشون نفر دوم بعد از رهبری بودن برای من ایشون سرباز مطیع رهبری بودن کسی که یک قدم جلوتر از رهبر راه نمی رفت و کسی که بدون حرف زدن رهبر خواسته شو انجام می­داد.
گلچین اول جملات ناب فارسی با عکس نوشته همان متن به انگلیسی:
مردم با شما مخالف نیستند. آنها برای خودشان هستند
کوهها را صعود نکنید تا دنیا بتواند شما را ببیند ، اما شما می توانید جهان را ببینید.
شما بیشتر از شکست می آموزید تا موفقیت. نگذارید جلوی شما را بگیرد. عدم موفقیت شخصیت را می سازد.
شخصی که بیشترین سهم و زمان را در زندگی شما دارد خود شما است ، بنابراین بهتر است سعی کنید خود را تا حد امکان جالب کنید.
هرکسی که با او ملاقات دارید از چیزی می ترسد
با انتشار چند فیلم از هم‌خوانی بچه‌ها در مدارس با آهنگ‌ها و موسیقی‌های مبتذل،‌ والدین بسیاری از اوضاع تربیتی و فرهنگی مدارس شاکی شده‌اند و نگرانی خود را از عوارض و نتیجه چنین رفتارهایی که منجر به بلوغ زودرس در کودکان می‌شود، ابراز کردند.

دخترک، کفش‌های پاشنه بلند مادرش را پوشیده و به سختی خودش را به میان جمع می‌کشد و شروع می‌کند به لب زدن با آهنگی که در حال پخش است، همراه با آن اداهایی را در می‌آورد که توجهم را جلب می‌کند. ترکیبِ صور
ناب یک جمله فوق العاده است. یک جمله مخرب تنها می تواند زندگی کسی را خراب کند ، روز شما را بسازد یا روحیه شما را تغییر دهد. خوشبختانه جملاتی وجود دارد که می تواند قدرت ادامه کار را به ما بدهد و ما بر این باوریم که جملات و سخنان ناب می توانند روابط عمومی و روند مشارکت و پیوند مابین دوستان، خانواده، فامیل و جامعه را تقویت کنند و در این مطلب ما با تنوع سعی بر این داشته ایم در این راستا قدمی برداشته باشیم
گلچین اول جملات ناب فارسی با عکس نوشته همان م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها